š penzión
Ubytovanie obsahuje 3 a 4 posteľové izby, ktoré sú vybavené WC a sprchou. Sú veľmi vkusne a účelne zariadené a ponúkajú naprosté pohodlie. Z každej izby je vchod na balkón. Súčasťou každého apartmánu je chladnička a TV. Stravovanie je individuálne. Možnosť varenia v kompletne zariadených kuchynkách v prízemí a na poschodí penziónu. Odporúčame výhodný nákup v supermarkete TERNO a TESCO - Šurany. Vzdialené cca 10 km.

Hlavne v letných horúčavách návštevníci ocenia klimatizáciu spoločenskej miestnosti a niektorých apartmánov. Nakoľko je penzión prevádzkovaný počas celého roka na jeseň a v zime ponúka svoje pohodlie spoločenská miestnosť s krbom. Okolie penziónu láka milovníkov cykloturistiky na potulky po malebných zákutiach Pohronskej pahorkatiny a miestnych pamätihodnostiach. ( pozn. zapožičanie bicyklov priamo v areály penziónu ). V prípade záujmu Ubytovanie Termál - Oľga Zaťková zabezpečí dopravu, alebo zapožičia motorové vozidlo na výlety do okolia.
PRÍZEMIE
4 izby ( 3 x 2 ; 1 x 3)
POSCHODIE
4 izby ( 3 x 3 ; 1 x 4)
LETNÉ ŠTÚDIO
2 izby ( 2 x 2 + 1)

Ocenenie pre Ubytovanie Termál - Oľga Zaťková

V rámci V.ročníku česko-slovenských dnů 2008 v Plzni proběhlo dne 23.10.2008 slavnostní vyhlášení Cen Dětského nadačního fondu Majáky 2008 v reprezentačních prostorách Plzeňského Prazdroje. Jednu z těchto prestižních výročních cen převzal z rukou velvyslance Slovenské republiky v České republice J.E. Ing.Petera Brňa a z rukou předsedkyně Dětského nadačního fondu Plzeň paní Vlastimily Sochorové JUDr. Jozef Zaťko, který s fondem spolupracuje na realizaci klimatických léčebných pobytů, které se každoročně pořádají v lázních Podhájska. Doktor Zaťko se také mimořádným a příkladným způsobem podílí na rozvoji česko-slovenských vztahů a česko-slovenské spolupráce a ve prospěch této aktivity odvedl velké množství dobrovolné práce. Předání prestižní ceny JUDr.Zaťkovi byli přítomni další významné osobnosti z České a Slovenské republiky: hejtmanka Plzeňského kraje Doc.MUDr.Milada Emmerová, Arcibiskup Trnavský Mons.Sokol, Biskup Plzeňský Mons.Radkovský, Prezident Sdružení zahraničních Slováků Mgr.Skalský, předsedkyně Slovensko-českého klubu Praha Mgr.Vokušová, místopředsedkyně Regionální Obce Slováků Plzeňského kraje paní Čermáková, předseda Asociace nestátních neziskových organizací Plzeňského kraje Bc.Krajdl, místopředseda Svazu důchodců ČR pan Egermaier, vedoucí odboru cestovního ruchu a prezentace Plzeňského kraje Ing.Kotora a další. Ceny Dětského nadačního fondu Majáky se každoročně udělují významných osobnostem z České a ze Slovenské republiky, jež se mimořádným způsobem angažovali pro realizaci humanitárních projektů Dětského nadačního fondu Plzeň.


Partnerské
odkazy

Oľga ZAŤKOVÁ - TERMÁL
Za humnami 508/28
941 48 Podhájska
IČO: 41760 603
DIČ: 1036137245
Oľga Zaťková - +421 905 369 138
Jozef Zaťko - +421 905 450 765
penzion.termal.podhajska@gmail.com
www.termal-podhajska.sk